DONNA VEKIĆ PREKINULA NEUGODAN NIZ: / Hrvatica u dva seta slavila protiv mlade Mađarice

U 2. kolu ju čeka belgijska kvalifikantica Ysaline Bonaventure

20.2.2018.
16:37

Hrvatska tenisačica Donna Vekić u 1. kolu WTA turnira u Budimpešti prekinula je niz od tri uzastopna poraza i pobjedom 6-3, 6-3 nad 19-godišnjom Mađaricom Pannom Udvardy (WTA - 366.) izborila mjesto u 2. kolu.

Vekić je prvom setu s dva 'breaka' povela 5-1 pa propustila prvi servis za osvajanje prve dionice. No, potom je još jednom slomila servis suparnice i za pola sata osvojila prvi set.

U drugom setu 21-godišnjoj Osječanki dovoljan je bio jedan 'break' do kojeg je stigla u osmom gemu. U sljedećem je iskoristila prvu meč-loptu za plasman u 2. kolo u kojem ju čeka belgijska kvalifikantica Ysaline Bonaventure (WTA - 154.) koja je sa 6-0, 6-0 svladala Španjolku Saru Sorribes Tormo.