Pravilnik upotrebi kolačića

NIJE IŠLO

DOKTOR IVO PORAŽEN U 1. KOLU DELRAY BEACHA: U samo šest dana razlike dva puta je izgubio od istog protivnika

Novi poraz Ive Karlovića stigao je protiv starog znanca

Moldavac Radu Albot drugi tjedan zaredom bio je koban za hrvatskog tenisača Ivu Karlovića. Prošli tjedan od njega je izgubio u 1. kolu turnira u New Yorku (7-6, 6-7, 6-7), a šest dana kasnije isto mu se dogodilo i u 1. kolu ATP turnira u Delray Beachu, ali ovaj puta Karlović je poražen u dva seta, 6-7 (2), 4-6.

Uskoro mu je rođendan

Karlović, koji će za devet dana proslaviti 40. rođendan, je u prvom setu kod 5-5 spasio dvije set-lopte, a već u sljedećem gemu je imao priliku za break. No, nije ju uspio realizirati i potom je izgubio u tie-breaku.

Početkom drugog seta obojica su imali prilike za break. Nisu ih iskoristili, ali kod 4-4 Albot uspijeva oduzeti servis i dobija meč nakon sat i 38 minuta igre. Novi je ovo poraz za Ivu Karlovića koji se baš ne može pohvaliti formom u zadnje vrijeme.