ĆORIĆ LAKO PROTIV KINEZA: / Najbolji hrvatski tenisač u dva seta izborio četvrtfinale

Ovo je bio prvi njihov međusobni susret, a u četvrtfinalu Ćorića čeka bolji iz ogleda između Škota Andyja Murraya i Australca Alexa De Minaura

26.9.2019.
15:44

Najbolji hrvatski tenisač Borna Ćorić plasirao se u četvrtak u četvrtfinale teniskog turnira u Zhuhaiju nakon što je sa 6-3, 6-4 pobijedio domaćeg tenisača Di Wua, 339. na ATP ljestvici, poslije sat vremena i 30 minuta igre.

U prvom je setu Ćorić suparniku uzeo dva puta servis, najprije za 4-3, a onda i za 6-3, a u drugom setu samo jednom i to mu je bilo dovoljno za set i pobjedu u meču.