ŠVICARCI SRUŠILI BIJELE: / Hajduk izgubio drugu pripremnu utakmicu, pogledajte jedini gol na utakmici

Za ovaj susret Splićani nisu mogli računati na ozlijeđenog kapetana Josipa Juranovića.

19.1.2019.
15:46
Screenshot

Nogometaši Hajduka odigrali su drugu prijateljsku utakmicu u Turskoj. Nakon što su pobijedili Dinamo Bukurešt s 2:0, Bijeli su ovaj put izgubili od švicarskog Grasshoppera (1:0)

Igrala se 81. minuta kada je iz jedne od svojih rijetkih prigoda Grasshopper postigao jedini poditak na utakmici. Kamber je prihvatio odbijenu loptu, potegao ju je s ruba šesnaesterca i pogodio u desni kut.

Propusitli prilike

Bijeli su najopasnije prijetili u 44. minuti kada je vratar Linder je jedva zaustavio pokušaj glavom Ismajlija te u drugom poluvrmeneu u 79. minuti. Tada je Delić dobio loptu na 18 metara, krenuo prema golu, odlučio se za povratnu loptu umjesto udarca, na kraju je Blagaić pucao s 12 metara, ali otišlo je malo iznad vrata.

Nekoliko minuta ranije pak za Švicarce je Lavanchy pogodio stativu nakon ubačaja s lijeve strane.

GRASSHOPPER - HAJDUK 1:0 (0:0)

Druga prijateljska utakmica Bijelih tijekom priprema u Turskoj Strijelac: Kamber (81.) Belek, Maxx Royal sportski centar

GRASSHOPPER: Linder, Rhyner, Djuricin, Malle, Ajeti, Holzhauser, Pušić, Diani, Bajrami, Arigoni, Gjorgjev

HAJDUK: Blažević, Tudor, Ismajli, Mikulić, Bradarić, Hamza, Nejašmić, Gyurcso, Caktaš, Jairo, Kalik. Na poluvremenu su ušli: Ljubić, Fomitschow i Palaversa, a izašli Blažević, Bradarić i Kalik. U 63. minuti su ušli Vušković, Jurić, Bašić, Sahiti, Šego, Blagaić, Delić i Borja Lopez, a izašli Mikulić, Ismajli, Tudor, Nejašmić, Hamza, Jairo, Gyurcso i Caktaš.