SRPSKI MEDIJI NARUGALI SE MODRIMA: / 'Hrvatima se ukazao Isus i ostavio Zagreb u suzama'

Hrvatski prvak doživio je katastrofu na svom stadionu

11.12.2019.
21:40
Luka Stanzl/PIXSELL

Europska priča zagrebačkog Dinama je završila za ovu sezonu nakon što su Modri u susretu zadnjeg kola C skupine Lige prvaka na stadionu Maksimir izgubili od Manchester Cityja sa 1-4, dok je Atalanta u Harkivu pobijedila Šahtar sa 3-0, pa je Dinamo završio kao posljednji.

BJELICA OBJASNIO ŠTO SE DOGODILO PROTIV CITYJA: /

Trener Dinama iznenadio izjavama - 'Evo pogledajte što naš igrač tu radi'

Dinamo je poveo u 10. minuti golom Danija Olma, no gosti su u nastavku susreta okrenuli rezultat sa četiri pogotka, tri je zabio Brazilac Gabiel Jesus (34, 50, 54), a među strijelce se upisao i Phil Foden (84).

Prvi u skupini

City je i prije ove utakmice osigurao prvo mjesto u skupini i osminu finala, dok je Dinamu za nastavak natjecanja u Ligi prvaka igrala samo pobjeda, ali uz uvjet da Atalanta ne izgubi od Šahtara u Harkivu. Nažalost, dogodilo se posve suprotno. City je slavio u Zagrebu, dok je talijanski sastav slavio u Ukrajini sa 3-0 osvojivši drugo mjesto u skupini, Šahtar seli u Europsku ligu, dok je Dinamo pao na posljednje četvrto mjesto.

Dinamo je 24 minute bio u osmini finala Lige prvaka, no nažalost na koncu je ispao iz Europe. Na ovakav rasplet reagirali su mediji iz regije.