SRNA I BRADARIĆ IZGUBILI OD PARME: / Poznati Bjelokoščanin zabio gol kakav se rijetko viđa

22.9.2018.
17:29
Screenshot

Parma je sada sedma sa sedam bodova, koliko imaju i peta Sampdoria.

Bivši kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna odigrao je svih 90 minuta, dok je aktualni reprezentativac Filip Bradarić bio na terenu do 78. minute u 0-2 (0-1) porazu Cagliarija na gostovanju kod Parme u susretu 5. kola talijanskog prvenstva.

Golčina bivšeg Topnika

Marko Pajač ostao je čitavu utakmicu na klupi Cagliarija. Strijelci za Parmu bili su Inglese (20) i Gervinho (47).

Parma je sada sedma sa sedam bodova, koliko imaju i peta Sampdoria te šesta Fiorentina, dok je Cagliari 13. s pet bodova.

Na vrhu je Juventus sa 12 bodova, dva više od drugog Sassuola koji je u petak sa 3-1 nadigrao Empoli.

Kasnije u subotu još igraju Fiorentina - SPAL i Sampdoria - Inter, dok će u nedjelju na teren Torino - Napoli, Bologna - Roma, Chievo - Udinese, Lazio - Genoa, Milan - Atalanta i Frosinone - Juventus.