SPEKTAKULARAN POTEZ LIONELA MESSIJA: / Argentinac zabio gol o kojem će se danima pričati

Briljirao je nekoliko dana nakon što je odlučio da ostaje

17.9.2020.
8:03
Screenshot

Nogometaši Barcelone slavili su 3:1 protiv Girone u prijateljskoj utakmici. Susret je obilježio eurogol LionelaMessija.

Katalonci su poveli u 21. minuti pogotkom Coutinha, dok je Argentinac u 45. minuti susreta desnom nogom postigao strašan gol s nekih 20-ak metara. Samuel Saiz smanjio je na 2:1 u 46., da bi Messi u 51. postavio konačan rezultat.

Messi je nedavno najavio da nakon 13 godina odlazi iz Barcelone, ali nakon što je uprava ustrajala na odšteti od čak 700 milijuna eura Argentinac se predomislio i u sljedećoj sezoni će nositi dres Blaugrane.

[PROMO] Najbolje koeficijente i 100% bonusa na uplate do 1000 kuna potražite u kladionici Germania.