ŠPANJOLSKI MEDIJI BEZ MILOSTI RASPALILI PO ZIDANEU I NOGOMETAŠIMA REALA: / 'Nije ih uspio spasiti ni VAR...'

U sljedećem kolu domaćeg pvenstva Real očekuje veliki derbi protiv Barcelone

21.10.2020.
21:42

Ukrajinski Šahtar je u Madridu šokirao Real Madrid u prvom kolu Lige prvaka i pobijedio ga s 3-2.

ŠAHTAR SENZACIONALNO POBIJEDIO REAL USRED MADRIDA: /

Modrić prekrasno zabio, Kraljevski klub bio na korak do velikog povratka

Gosti su već nakon prvog poluvremena vodili 3-0, Real je u nastavku zabio dva brza gola, a sudačkoj nadoknadi i treći, no poništen je zbog zaleđa pa je Šahtar mogao početi slaviti.

Real je smanjio u 54. minuti fantastičnim golom kapetana hrvatske nogometne reprezentacije Luke Modrića koji je pogodio s više od 25 metara. Bio je to sasvim sigurno jedan od Lukinih najljepših pogodaka. Zanimljivo, Modrić se ovim golom upisao u povijest "Kraljevskog kluba" postavši tek četvrti igrač koji je zabio gol u Kupu/Ligi prvaka sa 35 ili više godine. Prije njega to je uspjelo tek velikanima Alfredu Di Stefanu, Ferencu Puškašu i Pacu Gentu.

Luka Modrić

Real u 'rupi'

Madridski mediji, Marca i AS, koji su naklonjeni Realu nakon susreta žestoko su kritizirali predstavu momčadi Zinedinea Zidanea koju u sljedećem kolu prvenstva očekuje El Clasico, dvoboj s velikim rivalom Barcelonom.

"Real se bacio u rupu", piše Marca, a AS je još stroži: "Real ne smije puzati na taj način. Zidane nam je dao puno, ali sada nam to oduzima."

Što se tiče Modrićevog nastupa, madridski mediji su složni da se radilo o spektakularnom udarcu koji zaslužuje pohvale.

Kriza uoči El Clasica

Katalonski mediji, s druge strane, kao da su jedva dočekali ovaj poraz Madriđana.