ZASLUŽILI SU / Dugo ih nismo vidjeli u ovakvom izdanju: Lovren i društvo pošteno zafeštali, pojavila se i snimka iz autobusa

Vatreni su osigurali prolazak u osminu finala

1.12.2022.
20:09

Hrvatski nogometaši odigrali su 0-0 protiv Belgije u posljednjoj utakmici u skupini F Svjetskog nogometnog prvenstva u Katru i zahvaljujući teško izborenom bodu osvojili drugo mjesto koje ih u osmini finala vodi na pobjednika skupine E.

LEGENDE /

Pala i najjača fotografija Svjetskog prvenstva: Evo kako su Gvardiol i ekipa proslavili prolazak dalje

LEGENDE /

U prvih 60 minuta Hrvatska je ostavila bolji dojam i bila bliže pogotku, ali u posljednjih pola sata utakmice Belgijci su opasno prijetili, ponajviše preko Romelua Lukakua koji je u igru ušao u drugom poluvremenu. Sreća i dobre reakcije zadnjeg obrambenog reda, u kojem je ponovno sjajan bio Joško Gvardiol, ostavili su Hrvatsku "na životu" i među 16 najboljih reprezentacija koje će ostati u borbi za naslov svjetskog prvaka.

Poslije utakmice zavladala je euforija među Vatrenima, a kako je to izgledalo dočarao je Dejan Lovren snimkom iz autobusa.