Pravilnik o upotrebi kolačića

PREJAKO

SNIMKA HRVATSKOG NAVIJAČA POSTALA HIT NA INTERNETU: Pogledajte što je napravio policajcu u Walesu

Kao što se može vidjeti bilo je veselo u Cardiffu prije utakmice

Hrvatska nogometna reprezentacija odigrala je 1-1 u Cardiffu protiv Walesa pa će plasman na Europsko prvenstvo 2020. godine morati potvrditi 16. studenog u Rijeci protiv Slovačke.

TKO ĆE IGRATI UMJESTO LOVRENA I VIDE? Daliću se nudi jedino logično rješenje, ali postoji problem

Hrvatska je imala priliku pobjedom u Cardiffu osigurati plasman na europsko prvenstvo i prije zadnjeg kola, međutim nije uspjela premda je povela u devetoj minuti golom Nikole Vlašića. Izjednačio je Gareth Bale golom u sudačkoj nadoknadi prvog dijela.

Urnebesan video

Bilo je o još jedno gostovanje na kojem su Vatreni imali jaku podršku navijača. Njihova pjesma nije prestajala 90 minuta. Uoči utakmice bilo je veselo i u centru Cardiffa. Upravo je procurio i jedan urnebesan video. Hrvatski navijač odlučio je lokalnoj policiji pokazati svoje nogometne vještine te je postao hit na internetu.