Agonija se nastavlja: Kostelić razočaran usprkos prvim bodovima!

Njemački skijaš Felix Neureuther pobjednik je slaloma za Svjetski skijaški kup održanog u talijanskoj Madonni di Campiglio.

22.12.2014.
22:26

Bio je ovo treći ovosezonski slalom, a Kostelić je na kraju za pobjednikom koji je stazu prošao u vremenu 1:40.57 zaostao 3.33 sekunde, te je sa razočaranjem popratio svoje vrijeme na semaforu.

Nakon prve je vožnje bio 22. uz dvije sekunde zaostatka za vodećim. Filip Zubčić nije ponovno uspio napraviti senzaciju kao u veleslalomu u Alta Badiji kada je završio sedmi, te nije izborio drugu vožnju. U prvoj je vožnji bio 37., sa 3.45 sekundi zaostatka za kasnijim pobjednikom.

Drugo je mjesto iza Neureuthera zauzeo njegov sunarodnjak Fritz Dopfer (1:41.39), dok je na trećem mjestu završio Šveđanin Jens Byggmark (1:41.43). Dosad vodeći u poretku slaloma Marcel Hirscher završio je sedmi. Neureuther sada ima 24 boda više od njega.

Sljedeći slalom na rasporedu u Svjetskom kupu je onaj na Sljemenu koji je na rasporedu 6. siječnja.