SIN BOBA MARLEYA INSPIRIRAO POBJEDU AJAXA: / Ovako nešto može se vidjeti samo u Amsterdamu

Ajax je u Amsterdamu pobijedio AEK sa 3-0, a golove su dali u drugom poluvremenu.

20.9.2018.
17:12
Screenshot

Nogometaši Ajaxa u srijedu navečer u prvom kolu Lige prvaka ugostili su grčki AEK. U prvom poluvremenu Kopljanici nisu mogli pronaći put do mreže te je bilo 0:0. Međutim, ubrzo je pred navijače izašao sin legendarnog Boba Marleya Ky-Mani.

Himna navijača

Razlog? Poznato je da navijači Ajaxa godinama na tribinama pjevaju stihove poznate pjesme Three Little Birds, a upravo ju je za ovu priliku na stadionu Johan Cruyff otpjevao Marley junior.

Kao što se može vidjeti totalno je zapalio tribine, a po onome što se dogodilo u nastavku može se reći da je dao i igračima vjetar u leđa. Već u prvoj minuti nastavka postigli su pogodak, a do kraja utakmice napunili su mrežu AEK-a s tri komada.