ŠESTI PORAZ U POSLJEDNJIH SEDAM UTAKMICA: / Traktor pregazio 'medvjede' u Ledenoj

U susretu 42. kola KHL lige hokejaši Medveščaka izgubili su u Ledenoj dvorani Doma sportova od Traktora 2:3 upisavši šesti poraz u zadnjih sedam utakmica.

19.12.2016.
22:15

'Medvjedi' su poveli u 9. minuti golom Tomasa Metrla i sve do 40. minute su održavali prednost. Tada Rusi u svega dvije minute čine preokret golovima Dereka Roya (41:47) i Alekseja Petrova (42:32). U 50. minuti je Aleksandar Šarov zabio za 3:1 vodstvo kluba iz Čeljabinska.

Do kraja utakmice Medveščak je uspio tek ublažiti poraz. Strijelac je u 53. minuti bio Francis Pare.

Slijedi devet utakmica kod kuće

Medveščaku slijedi još devet uzastopnih domaćih utakmica, a prva je već za dva dana protiv Metalurg Magnitogorska.

Medveščak se trenutačno nalazi na 11. mjestu Zapada sa 48 bodova, 12 manje od mjesta koje vodi u doigravanje.