SENZACIJA U ŠPANJOLSKOJ: / Cadiz šokirao Barcelonu, Messi lovio Peleov rekord, na kraju ostao praznih ruku

Messi je propustio priliku dostići Peleov rekord po broju postignutih golova u dresu jednog kluba

5.12.2020.
22:55

Nogometaši Barcelone doživjeli su poraz u 12. kolu Primere izgubivši 1-2 kod novoga prvoligaša Cadiza zahvaljujući katastrofalnim pogreškama vratara Marca-Andrea ter Stegena.

Da u Cadizu neće biti lako po Katalonce vidjelo se već u 9. minuti kada je Gimenez doveo domaćine u vodstvo nakon velike pogreške vratara Ter Stegena, koji je ispustio loptu. Barca je izjednačila autogolom Alcale (56), da bi pobjedu Cadizu i četvrti poraz Barce donio veteran AlvaroNegredo iskoristio nesmotreno dodavanje Ter Stegena.

Cadiz se već nakon 11. kola može pohvaliti pobjedama nad najvećima jer je ranije slavio s 1-0 kod Real Madrida.

Atletico se popeo na sam vrh domaćom pobjedom protiv Valladolida 2-0. Prvo poluvrijeme je završilo 0-0, da bi u drugom pogocima Thomasa Lemara (56) i Markosa Lllorentea (729 stigao do sedme uzastopne pobjede u Primeri.

Atletico je sada prvi sa 26 bodova, Cadiz je peti s 18, a Barcelona tek sedma s 14 bodova.