SELFIE OBIŠAO SVIJET: / Nema veze što je izgubio, slikao se s Messijem!

U dvobojima 3. kola B skupine Copa Americe u Čileu Argentina je pobijedila Jamajku s minimalnih 1-0, dok su Urugvaj i Paragvaj odigrali 1-1.

21.6.2015.
12:42
Instagram

Iz ove skupine su dalje prošli Argentina sa sedam bodova, Paragvaj s pet, te Urugvaj s četiri boda, dok je Jamajka eliminirana nakon što je sve tri utakmice izgubila s 0-1. Argentincima je za pobjedu nad karipskom momčadi bio dovoljan pogodak Gonzala Higuaina iz 11. minute, a utakmica će se pamtiti po 100-toj utakmici Lionela Messija u dresu Argentine, no zvijezda Barcelone nije uspjela jubilarnu utakmicu uljepšati i pogotkom. Nakon dvoboja, nogometaši Jamajke su poput navijača lovili Lionela Messija kako bi zamijenili dres s ponajboljim igračem svijeta ili se barem uslikali s Leom. Tako se svijetu pohvalio i Deshorn Brown.

Branitelja naslova Urugvaj i finalist prošlog prvenstva iz 2011. Paragvaj odigrali su 1-1. Urugvajci su poveli preko Jose Maria Gimeneza u 29. minuti, a za Paragvajce je izjednačio Lucas Barrios minutu prije kraja poluvremena.

U četvrtfinale su se iz skupine A uvrstili Čile i Bolivija, a iz skupine C Peru i Brazil.