Pravilnik o upotrebi kolačića

LUDI RASPLET U SKUPINI 2

NORVEŠKA – SLOVENIJA 33:30: U polufinalu igramo protiv Atomskih Norvežana

U skupini 2 od 18 i 15 važnu utakmicu za rasplet u grupi igrali su Slovenija i Norveška, vrlo bitnu i za nas jer smo nakon nje doznali s kim igramo u polufinalu u Stocholmu. To će biti izrazito jaka Norveška. Prijenos utakmice možete pratiti na RTL-2, kao i na RTL-ovoj platformi RTLplayju i tekstualno na portalu Net.hr i Sportnet

[FOTO, VIDEO] HRVATSKA – ŠPANJOLSKA 22:22: Nevjerojatni Kauboji preokrenuli -6 i imali šut za pobjedu, ali Dule je promašio; Ozlijedio se Karačić

Skupina 2:

NORVEŠKA – SLOVENIJA 33:30

PORTUGAL – MAĐARSKA 34:26

Norveška je paklena reprezentacija i to je pokazala rezervnim sastavom protiv neugodne Slovenije. Iako domaći rukometaši u srijedu navečer nisu u igri koristili usluge jednog Sagosena, uvjerljivo najboljeg strijelca prvenstva s 51 golom, to nije spriječilo skandinavce da pobijede uporne Slovence.

ČEKA NAS PAKAO PROTIV NORVEŠKE, ALI IMAJU I ONI SLABU TOČKU: ‘Nećemo se smjeti dati isprovocirati, a posebno jedno’

Iako su se Slovenci pred kraj utakmice primaknuli na -1, Norvežani su pokazali mirnoću i pribranost, te nisu dopustili iznenađenje. Espen Christensen, vratar Norveške, pokazao je da na njega itekako mogu računati. Skinuo je nekoliko bitnih lopti, bolje je branio u prvom dijelu, zato što je u drugom intenzitet obrane obje momčadi ipak pao…

Norveška je od 50. do 54. minute imala kratku crnu rupu. Bili su bez gola gotovo 4 minute, dok su Slovenci zabili 4 gola zaredom. Slovenija je došla na 29:27, pa nakon toga i na 30:29, ali za nešto više snage nisu imali. Vrijedi sitaknuti kako su Norvežani imali dosta brzu realizaciju. Zabijali su brze i lake golove i na to će Lino Červar trebati ozbiljno pripaziti.

60′ – U polufinalu igramo protiv Norveške.

59′ – Norveška ima dva razlike i igrača više. Čini se kako je ovaj dvoboj gotov.

57′ – Norvežani zabijaju za 31:29.

54′ – Slovenija je smanjila na 29:27. U tren oka dva razlike. Norvežani bez gola gotovo 4 minute, dok su Slovenci zabili 4 gola zaredom. No, prekidaju tu seriju Norvežani.

53′ – Slovenci se iz sedmerca vraćaju na 4 razlike: 29:25.

49′ – Espen Christensen skida 4 sedmerac Slovenije.

41′ – Ono što Slovenci ne zabijaju, Norvežani zabijaju.

40′ – Nakon time-outa, Slovenci će pokušati smanjiti na dva gola zaostatka. Ali, Espen Christensen je to obranio.

37′ – Zabijaju Slovenci iz cepelina svoj 18 gol na utakmici. 19:18.

34′ – Norvežani zabijaju svoj 4 gol u manje od 4 minute. Jako brzo realizira svoje napade Norveška.

34′Nik Henigman zabio je za 17:16. Norveška vodi…

33′ – Espen Christensen primio je gol. Prevaren je bio norveški sjajni vratar.

32′ – Nema puno taktiziranja, brzi su napadi, bre su realizacije. U minutu i pol pala tri gola.

31′ – POČELO JE DRUGO POLUVRIJEME: Norvežani i Slovenci odmah u prvom minuti daju po gol.

GOTOVO JE PRVO POLUVRIJEME

30′ – Zabijaju Norvežani gol sa 10 km na sat.

27′ – Igor Žabić zabija za dva vezana gola Slovenaca i eto njih na -1 ponovno (13:12); 8:7 u asistencijama imaju Norvežani.

25′ – Slovenija zabija za 12:10.

24′ – Norvežani odlaze na +3 (12:9).

19′ – Norvežani igraju odlično. Pamtno i brzo u napadu i koncetrirano i požrtvovno u obrani.

8′ – Brani Christensen šut Slovenaca. Napad je za Norvešku.

[VIDEO] PRVE REAKCIJE KAUBOJA NAKON REMIJA PROTIV ŠPANJOLACA: ‘Ma bit će s njim sve okej, Hercegovac je to, stisnut će zube’

ČERVAR SE NAKON UTAKMICE OSVRNUO NA OZLJEDE KOJE BI NAS MOGLE KOŠTATI: ‘Nisam ga ja poštedio, on mi je rekao da ne može’

7′ – Norvežani su se raspucali i zabijaju brze i lake golove.

[VIDEO] JEDAN OD NAJJAČIH ČERVAROVIH TIMEOUTA DO SADA: Lino u elementu uoči poslednjeg napada – ‘Di je ovaj… Maaaaarić’!

6′ – Sagosen je na klupi Norveške. On je s 51 golom uvjerljivo najbolji strijelac na turniru.

[VIDEO] ŠPANJOLCI ZABILI HRVATSKOJ JEDAN OD NAJLJEPŠIH GOLOVA NA EURU: Ovu akciju vrijedi vidjeti nekoliko puta

5′ – Zarabec zabija gol.

3′ – No, Norvežani s dva lagana gola preokreću na 2:1.

3′ – Slovenci su se obranili u prvom napadu, a onda na isteku druge minute brzom kontrom preko Žabića poveli 1:0.

1′ – Počela je utakmica Slovenije i Norveške.

GOTOVA JE UTAKMICA: Portugal je razbio Mađarsku i zaustavio njihove nade u polufinale.

PORTUGAL JE NEOČEKIVANO DEMOLIRAO MAĐARSKU: Evo što to znači za Hrvatsku

49′ – Portugalci su pred pobjedom.

44′ – Portugal ne dopušta Mađarima da se približe. Točni su u realizaciji napada.

32′ – Portugalci drugi dio otvaraju s dva gola i sad vode 18:14.

31′ – Počelo je drugo poluvrijeme.

30′ – Gotovo je prvo poluvrijeme.

28′ – Uzbudljiva utakmica, igra se gol za gol, uglavnom. Portugal radi Mađarima probleme, nakon lošijeg otvaranja utakmice.

14′ – Portugalci se bude i preuzimaju vodstvo.

12′ – Mađarska ako ne pobijedi sigurno ispada. Njima ne igra niti remi.

8′ – Mađarska je bolje otvorila utakmicu, očito su se Portugalci ispucali na turniru. Ne igraju tako žustro kao na početku natjecanja.

[VIDEO] UŽIVO, HRVATSKA – ŠPANJOLSKA: Hrvoje Horvat progovorio o Luki Cindriću; Ovakva je situacija s njim