Pravilnik upotrebi kolačića

GLEDAJTE I UŽIVAJTE

OVO OSTAVLJA BEZ DAHA: Ovako je izgledala ta povijesna i luda hrvatska noć u Montpellieru

Na internetu je osvanuo kratki sažetak u obliku najzanimljivijih trenutaka jučerašnje utakmice četvrtfinala SP-a u rukometu između Španjolske i Hrvatske (29-30).

Bila je to najbolja predstava hrvatske reprezentacije na ovom prvenstvu, a ovom pobjedom naši su rukometaši uzvratili Španjolcima za poraz u polufinalu posljednjeg EP-a u Poljskoj. Kauboji su briljirali, a junak susreta bio je 22-godišnji rukometaš iz Garešnice Marko Mamić koji je ukupno postigao devet golova, od toga osam u prvom poluvremenu. Luka Cindrić zabio je pet golova, dok je Zlatko Horvat dodao 4.

HANDBALL-WORLD-2017-ESP-CRO

BRAVO KAUBOJI: Veličanstvena Hrvatska nakon velike drame srušila Španjolce i prošla u polufinale SP-a!

Hrvatska je tijekom susreta, točnije u drugom poluvremenu, povela i sa pet golova razlike. U 35. minuti na semaforu je pisalo 21-16 za kauboje. Španjolci se nisu predavali, topili su prednost i u posljednju minutu ušlo se s vodstvom Hrvatske 30-29. No, jaki obrambeni zid Hrvatske uspio se obraniti od pokušaja furije da izbore produžetak.

‘OVO JE FRUSTRIRAJUĆE’: Španjolski izbornik otkrio što je njegovu momčad koštalo poraza od Kauboja

Čiatav nacija je s puno napetosti pratila ovu utakmicu. Time je i ova velika pobjeda – slađa. Tim povodom, odlučilo smo vas prisjetiti kako je to sinoć izgledalo u Montpellier L’Areni. Na You Tubeu osvanuo je video sažetka susreta u trajanju od 2 minute i 56 sekundi. Stoga udobno se smjestite i uživajte.