STIVI IZLUDIO KAPETANA ISLANDA: / Pogledajte bravuru golmana Hrvatske kojom je bacio u očaj Skandinavce

Ono što se činilo da će biti laki pogodak, pretvorilo se u pravu bravuru Stivija i oduševljenje u Spaladium Areni.

15.1.2018.
8:50
Screenshot: Twitter

Vratar Hrvatske Ivan Stevanović Stivibio je jedan od najzaslužnijih za sinoćnju uvjerljivu pobjedu Kauboja nad Islandom 29-22. Vratar PPD Zagreba sakupio je sedam obrana, a skidao je onda kad je to bilo najpotrebije.

ISLANDSKI MEDIJI DEPRIMIRANI NAKON PORAZA: ‘Kao i mnogo puta do sad Hrvatska se pokazala prejakom’

Kao što je to bio slučaj u prvom dijelu drugog poluvremena, kad su Kauboji prelomili susret, napravili seriju 5-0, otišli na 19-14, a nakon toga i na 21-15 i zakaparili dva boda i drugu fazu natjecanja.

GOLMAN MAKEDONIJE SAMO ZA NET.HR: ‘Lino pazi da igrače Hrvatske ne obuzme euforija, a Duvnjaku želim da se što prije vrati na teren’

Posebno se pamti njegova obrana u 47. minuti pri rezultatu 16-22 za Kauboje. Guðjón Valur Sigurðsson, kapetan Islanda, sjurio se u kontru, nakon jedne pogreške Hrvata netom prije u svom napadu. No, ono što se činilo da će biti laki pogodak, pretvorilo se u pravu bravuru Stivija i oduševljenje u Spaladium Areni.

NEVJEROJATNI PRIZORI IZ SPALADIUM ARENE: Ovako nešto može se doživjeti samo u Hrvatskoj

Stevanović je majstorski obranio pokušaj Sigurðssona, što možete vidjeti u videu dolje od 1:04.