PPD ZAGREB IZGUBIO 11. PUT U 11. UTAKMICI LIGE PRVAKA: / Ovaj put bio je bolji Aalborg

Sljedeći nastup u Ligi prvaka hrvatski prvak imat će za pet dana u Nantesu

18.2.2021.
22:09

Rukometaši PPD Zagreba u susretu su 12. kola skupine B Lige prvaka izgubili na gostovanju kod danskog Aalborga sa 29:38.

Bio je ovo 11. nastup zagrebaša u Ligi prvaka ove sezone i 11. poraz.

Susret je bio riješen već u prvoj četvrtini kada je Aalborg brzim i preciznim akcijama poveo sa 14:7. Domaće lijevo krilo Sebastian Barthold u prvih je sedam i pol minuta postigao čak šest golova te je bio najzaslužniji što je Aalborg već tada vodio sa 9:3. Domaći su u prvom poluvremenu vodili najviše s devet razlike, a prednost je u nastavku rasla i do 12, da bi na kraju hrvatski prvak smanjio na konačnih devet.

Burić najbolji

Senjamin Burić postigao je šest golova za PPD Zagreb, pet je dodao Filip Vistrop, dok su Aalborg predvodili Barthold s devet i Mark Strandgaard Marcher s osam golova.

Sljedeći nastup u Ligi prvaka hrvatski prvak imat će za pet dana u Nantesu.