OVAJ ČOVJEK BACAO JE U OČAJ HRVATE U PRVOM POLUVREMENU: / Stao je na gol i počeo raditi - čuda!

Felipe Barrientos vinovnik je možda i najbolje obrane dosadašnjeg dijela SP-a u Francuskoj.

18.1.2017.
23:42
AFP, CHARLY TRIBALLEAU

Naime, sjajni vratar Čilea je u srazu protiv Hrvatske (37-22 za kauboje) deset minuta prije kraja prvog dijela, u trenutku kad je Hrvatska imala značajno vodstvo, zatvorio vrata hrvatskim rukometašima. I to na kakav način!

HRVATSKA ZAMRZNULA ČILE NA -15:

Izbornik Čilea iz očaja ga je uveo u igru, a ovaj mu je uzvratio povjerenje obranivši nevjerojatnih osam od deset udaraca hrvatske reprezentacije, većinom zicera. Neke od njih bile su doista fantastične, a obrana kad se u trku vratio na gol i obranio debitantu Božiću - Pavletiću posebno je vrijedna divljenja.