NEXE - BEIJING SPORT UNIVERSITY 40: / 26; Hrvatski doprvak upisao prvu pobjedu u skupini A

Rukometaši Nexea su u Našicama pobijedili Beijing Sport University

30.9.2019.
23:12
PIXSELL

U susretu 4. kola regionalne SEHA lige rukometaši Nexea su u Našicama pobijedili Beijing Sport University sa 40-26 upisavši prvu pobjedu u skupini A. Nexe je u prva tri kola upisao poraze od Vojvodine, Tatran Prešova i Vardara, a prvu pobjedu je dočekao protiv kineskog sastava.

Domaćin je sjajno otvorio utakmicu i nakon 13 minuta je vodio sa 7-1. Visok tempo Nexe je održao do kraja poluvremena nakon kojeg je vodio sa 18-7. U drugom dijelu momčad Hrvoja Horvata je samo povećala prednost.

ZAGREB DEMOLIRAN U ZADRU: /

Barcelona bez Luke Cindrića prištila Vujoviću povratak iz noćne more

Domaćine su do pobjede predvodili Gianfranco Pribetić sa 7 golova, Fran Mileta je dodao 6 golova, dok je Ivan Dumenčić zabio pet pogodaka. Kineski sastav kojeg vodio Vlado Šola predvodio je Yue Cao s devet golova. Na ljestvici skupine A vodi Motor iz Zaporođja s tri pobjede, Nexe je peti s jednom pobjedom i tri poraza, dok je Beijing Sport University na začelju sa četiri poraza.