KAUBOJI NASTAVILI POZNATU TRADICIJU I ODUŠEVILI DOMAĆINE: / Pogledajte što su napravili nakon utakmice

9.1.2020.
23:50
Luka Stanzl/PIXSELL

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore s 27:21 u dvoboju 1. kola A skupine.

Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom 9-3. Fenomenalno drugo poluvrijeme Hrvatska je dobila s 15-8 i izbrisala sve slabosti pokazane u prvom dijelu protiv reprezentacije koja na velikim natjecanjima ukupno ima samo jedan remi i bez ijedne pobjede.

[FOTO, VIDEO] NA POVRŠINU ISPLIVAO KLJUČNI DETALJ: /

Ovo možda niste primjetili na TV-u; 'Upravo je to presudilo, on je taj 'izabrani'

Kod Hrvatske su najučinkovitiji bili Luka Cindrić sa šest golova, Marino Marić i Zlatko Horvat postigli su po 4, a Marin Šipić 3 gola, dok su Crnogorce predvodili Nemanja Grbović (6) i Vladan Lipovina (4).

Čisto kao suza

Hrvatski reprezentativci održali su staru tradiciju i počistili svlačionicu nakon utakmice. Potez je to kojim su redovito oduševljavali rukometnu javnost.

Fotografiju je objavio fizioterapeut hrvatske reprezentacije Damir Kajba, dobri duh Kauboja.