JEDAN OD KLJUČNIH KAUBOJA OTPAO ZA NJEMAČKU: / Kao da bolan poraz od Brazila nije bio dovoljan, stigla je i ozljeda

Jedan od najboljih igrača reprezentacije ima problema s aduktorom i upitan je za Njemačku

20.1.2019.
21:51

U prvom susretu drugog kruga svjetskog rukometnog prvenstva u Njemačkoj i Danskoj, hrvatska reprezentacija je u Koelnu neočekivano izgubila od Brazila 26-29 (13-17) ugrozivši plasmanu u polufinale, a kao dodatan udarac došla je i ozljeda jednog od ključnih igrača.

"Cindrića boli aduktor i rekao je nakon poluvremena da više ne može. To je veliki hendikep. Ne mogu još reći je li gotov za SP, to ću morati pitati liječnike", rekao je nakon utakmice hrvatski izbornik.

Problem na problem

Cindrić je odigrao prvo poluvrijeme protiv Brazila prije nego se požalio na bol, protiv Japana nije ulazio kao ni protiv Makedonije, protiv Bahreina je dobio nekoliko minuta pa je postigao jedan gol, kao i protiv Španjolaca.

Liječnička ekipa odradit će najbolji mogući posao i probati 'zakrpati' Cindru, no izabranici Line Červara morat će se osloniti na ono što sada imaju i sve snage usmjeriti na Njemačku, s kojom igramo u ponedjeljak u 20.30 sati.