Hrvatski reprezentativac rasturio u Francuskoj

Rukometaši Chamberyja upisali su važnu pobjedu u sklopu četvrtog kola skupine D EHF Cupa svladavši na svom parketu posljednjeplasirani Hlohovec sa 27:21. Prvo ime susreta bio je Damir Bičanić.

17.3.2014.
8:49

Bičanić je odigrao sjajnih 30 minuta, već u prvom poluvremenu postigao je šest pogodaka i predvodio je Chambery do vodstva na odmoru 16:8. Na sljedeći pogodak pričekao je do samog kraja susreta kada je postavio konačnih 27:21.

Uz sedam pogodaka hrvatskog reprezentativca te po pet pogodaka Paturela i Nyokasa Chambery je stigao do očekivane pobjede, nije si dopustio kiks i ostao je u igri za prolazak skupine.

S druge strane Česi su se dva kola prije kraja grupne faze natjecanja oprostili od bilo kakve šanse za hvatanje jednog od prva dva mjesta.

U prvom susretu skupine Füchse iz Berlina našeg Denisa Špoljarića svladao je rumunjsku Constantu s 28:26 zahvaljujući osam golova Poljaka Jaszke.

Füchse Berlin - Constanta 28-26

Chambery - Hlohovec 27-21

Redoslijed, skupina D: 1. Füchse Berlin 7 (+11), 2. Chambery 5 (+8), 3. Constanta 4 (+7), 4. Hlohovec 0 (-26)