OVA GOLČINA BACILA JE U OČAJ CIJELU NJEMAČKU: / Pogledajte trenutak rukometnog savršenstva i poklonite mu se

Pojavio se video trenutka pogotka za bod Tricolora Timotheyja N’Guessana

16.1.2019.
10:33
Screenshot

Infarktna završnica viđena je sinoć u Mercedes Benz Areni u Berlinu, u skupini A 26. Svjetskog rukometnog prvenstva derbi susreta između Njemačke i Francuske. Njemačka i branitelj naslova Francuska igrali su na kraju 25-25 (12-10).

VELIKA POGREŠKA ODLUČILA DERBI: /

Nijemci ostali bez pobjede u zadnjim sekundama, Francuzi se spasili sa zvukom sirene

Neizvjesna bitka u Berlinu

Dvoboj je ponudio neizvjesnu bitku u kojoj je najveća prednost nekog sastava bila tri razlike, koliko su Nijemci vodili prije kraja prvog poluvremena. No, u nastavku se praktički stalno igralo u egalu, ali bliži pobjedi su bili Nijemci koji su tri minute prije kraja imali vodstvo 25-23.

Do kraja susreta domaći više nisu uspjeli postići niti jedan pogodak, pola minute prije kraja imali su prednost 25-24 i napad, a tada se u tragičara pretvorio Fabian Bohm. On je prvo izgubio loptu u napadu da bi tri sekunde prije isteka vremena napravio prekršaj za isključenje.

Pogodak sa sirenom

Francuzi su u preostalom vremenu složili akciju za Timotheyja N’Guessana koji je pogodio sa sirenom za podjelu bodova. Na društvenim mrežama pojavio se video trenutka pogotka za bod Timotheyja N’Guessana, koji je dvije sekunde prije kraja dvoboja, nakon kombinacije, pogodio šut s nekih devet metara. Pogledajte kako je to izgledalo.