ALŽIRCI NAMUČILI FRANCUZE U VAŽNOJ UTAKMICI: / Egipćani iznenadili Ruse

20.1.2021.
21:11

U dvobojima 1. kola skupine 3 druge faze Svjetskog prvenstva rukometaša Francuska je pobijedila Alžir s 29:26, dok je u skupini 4 domaćin Egipat porazio Rusku rukometnu federaciju s 28:23.

Francuzi su se jako namučili s Alžircima, koji je u 20. minuti vodio s 9:5, a sredinom drugog dijela i s 23:22. U samoj završnici je Francuska ipak došla do pobjede nakon što je Fabregas pogodio za 28:26.

Fabregas, Mahe i Mem postigli su po četiri gola za Francuze, dok je Berkous bio prvi strijelac Alžira sa sedam pogodaka.

Francuzi vode u ovoj skupini sa 6 bodova, dok Portugal ima 4 i utakmicu manje.

POJAVILA SE PRIČA DA BI SE CINDRIĆ MOGAO VRATITI U REPREZENTACIJU: /

Luka objasnio kako zasad stoje stvari

Egipat iznenadio Ruse

Egipćani su iznenadili Ruse i to zahvaljujući sjajnom igrom u prvom poluvremenu, kojeg su dobili s čak 15:8, a na kraju su slavili 28:23. Mamdouh (8) je bio prvo ime kod Egipćana, dok je Kosorotov s osam golova predvodio Ruse.

U ovoj skupini vode s po 4 boda Egipat, Slovenija i Švedska, koja ima utakmicu manje, dok je Rusija ostala na tri boda. Ranije je Slovenija bila bolja od Makedonije 31:21.

Hrvatska će, ako bude među prve dvije momčadi II skupine, u četvrtfinalu igrati s jednom od reprezentacija iz ove skupine.