ROMA OSTALA BEZ POBJEDE: / Vučici poništena dva gola, fenjeraš stigao do povijesnog slavlja

U popodnevnim utakmicama 19. kola Serie A odigrano je šest susreta.

30.12.2017.
17:22
Screenshot

Nogometaši Rome nisu uspjeli na svom stadionu upisati pobjedu protiv Sassuola (1:1) iako su stvari izgledale obećavajuće. Poveli su domaćini u 31. minuti kada je Džeko odlično uposlio Pellegrinija, koji nije imao težak zadatak. Vodstvo je trajalo sve do 78. minute kada je Missiroli zabio poslije ubačaja Peluse. Tijekom utakmice poništena su dva gola Romi. Video tehnologija presudila je Džeki i Florenziju.

Senzacija Beneventa

Ovo kolo definitvno je obilježio i Benevento, koji je došao do prve pobjede u Serie A. Slavili su 1:0 protiv Chieva. U ostalim susretima Caglairi je slavio protiv Atalante 2:1, Udinese je istim rezultatom stigao do pobjede kod Bologne. Hrvatski igrači Stipe Perica i Andrija Balić ostali su na klupi za pričuve gostiju. Samopdoria je golovima Quagliarelle u sudačkoj nadoknadi (91. i 94.) slavila kod SPAL-a. Ivan Strinić igrao je prvo poluvrijeme.

Torino i Genoa odigrali su bez pogodaka.

Večeras u derbiju kola Perišićev i Brozovićev Inter dočekuje Lazio, dok Juventus, za kojeg igraju Mandžukić i Pjaca, gostuje kod Verone.