RIJEKA JE UVJERLJIVO PORAŽENA NA MAKSIMIRU: / 'Imali smo dobru završnicu godine, a sada smo vidjeli gdje su nam mane'

Trener hrvatskog viceprvaka prokomentirao je utakmicu

18.12.2019.
23:14

Dinamo je s 3:0 u srijedu u zaostaloj utakmici 6. kola Prve hrvatske nogometne lige pobijedio Rijeku i s osvajanjem tri boda završio kalendarsku godinu. Modri su od početka susreta na Maksimiru preuzeli kontrolu, brzo poveli i sigurno držali kontrolu na terenu.

Vodeći pogodak za Dinamo postigao je Dani Olmo u 9. minuti, a na 2-0 je u 17. minuti povisio Mislav Oršić. Strijelac trećeg pogotka za ‘modre’, za konačnih 3-0, bio je Bruno Petković, koji je u 56. minuti precizno izveo kazneni udarac.

'Znali smo da će biti teško'

U Rijeci nisu mogli biti sretni utakmicom, no priznaju da je Dinamo puno snažniji.

"Znali smo da će prvih 15 minuta biti teško. Prva dva udarca Dinama su završila u našem golu. Rekao bih da smo mi imali izglednije situacije pred golom Dinama. Vidjeli smo sada gdje smo", izajvio je trener Rijeke Simon Rožman za službenu stranicu HNK Rijeka.

[FOTO] RAPSODIJA DINAMA NA MAKSIMIRU: /

Olmo, Oršić i Petković pogađali mrežu Rijeke za 12 bodova prednosti na vrhu HNL-a

"Imali smo dobru završnicu polusezone uz četiri pobjede, a protiv Dinama smo vidjeli gdje su nam mane", poručio je Rožman.