RIJEKA IZGUBILA JOŠ JEDNU UTAKMICU: / Nakon Danaca i Nijemci srušili hrvatskog prvaka

Matjaž Kek u ovom je susretu priliku dao svim svojim igračima.

30.1.2018.
18:10
Screenshot

Samo dan nakon što su porazom od danskog Aarhusa 1:2 otvorili su nastup na Atlantic Cupu Rijeka je izgubila još jednu utakmicu.

Ovaj put Mannheim se pokazao jačim suparnikom (2:0). Nijemci su poveli u 43. minuti preko Kortea, koji je zabio i u drugom poluvremenu. Imala je Rijeka svojih prilika, ali ih nije iskoristila.

Trener hrvatskog prvaka Matjaž Kek u ovom je susretu priliku dao svim svojim igračima.

Rijeka: Nwolokor (od 46. Pandur), Raspopović (od 47. Mavrias), Župarić (od 46. Pavičić), Escoval, Davidson (od 46. Zuta), Capan, Gomelt (od 53. Liber), Acosty (od 46. Mitrović, od 72. Kvržić), Božinov (od 46. Dangubić, od 80. Svetić), Črnic (od 57. Črnic), Jelić (od 46. Ristovski).

Mannheim: Scholz, Hassan, Conrad, Ma. Schuster, Diring, Ivan (od 62. Tuting), Korte (od 83. Celik), Hebisch (od 62. Koep), Meyerbola, Di Gregorio (od 62. Deville), Mi. Schuster.