REALOV BEK MAJSTORIJOM OSTAVIO SVE U NEVJERICI: / 'Ovo mu je najbolji potez u zadnjih pet godina'

Poznati lijevi bek trenutno je na posudbi u portugalskom velikanu.

9.3.2018.
8:19
Screenshot

Sporting je u Lisabonu rutinski stigao do pobjede protiv Viktorije, a oba gola je zabio Fredy Montero. Za 1-0 je zabio u posljednjim trenucima prvog dijela, a drugi gol je postigao u 49. minuti.

Ono što je posebno oduševilo publiku na stadionu José Alvalade dogodilo se u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena. Prekrasnu akciju Sportinga obilježila je nevjerojatna asistencija bivšeg nogometaša Real Madrida Fabija Coentraoa. Španjolski As je njegov potez popratio riječima 'ovo mu je vjerojatno najbolji potez u posljednjih pet godina'.

"Volio bih ostati u Sportingu do kraja karijere, ali još sam uvijek pod ugovorom s Real Madridom", poručio je Portugalac poslije susreta. S obzirom da igra već drugu sezonu na posudbama vrlo je vjerojatno da će ga Španjolci prodati na ljeto.