REBIĆ ZALUDIO MILANOVE NAVIJAČE: / Pogledajte što su napravili nakon što je zabio novi pogodak

Ovo mu je bio šesti pogodak u posljednjih sedam utakmica u svim natjecanjima

18.2.2020.
8:10

Hrvatski reprezentativni napadač AnteRebić bio je strijelac jedinog pogotka kojim je Milan na svom terenu svladao Torino sa 1-0 (1-0) u posljednjoj utakmici 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

'VELIČANSTVENI REBIĆ, HRVAT JE JUNAK MILANA': /

Talijani se dive Vatrenom koji predvodi preporod Rossonera

Rebić je u 25. minuti uputio precizan prizemni udarac sa 10-ak metara nakon dodavanja Castilleja koji je probio desni bok.

Peti prvenstveni gol

To je peti prvenstveni Rebićev pogodak ove sezone, a sve je postigao u posljednjih mjesec dana.

Rebić je igrao do 88. minute za Milan koji je ovom pobjedom skočio na osmo mjesto ljestvice sa 35 bodova, koliko imaju šesta Verona i sedma Parma, dok je Torino ostao 14. sa 27 bodova.

Navijači MIlana gromoglasno su skandirali Vatrenom nakon pogotka što dočarava video koji je objavio Dalmatinski portal.