REBIĆ ZABIO MIHAJLOVIĆEVOJ BOLOGNI: / Hrvat fenomenalnim potezom okrunio Zlatanovo proigravanje

Hrvatski reprezentativac došao je do 11. pogotka u prvenstvu

18.7.2020.
23:34

Nogometaši Milana stigli su do visoke 5:1 pobjede protiv Bologne, a AnteRebić postigao pogodak za 4:1 u 57. minuti utakmice.

REBIĆ OPET GAZI U DRESU MILANA: /

Vatreni uništio obranu Bologne, a zbog poteza petom društvene mreže gore

Milan je, inače poveo u desetoj minuti preko Alexisa Saelemaekersa. U toj akciji Rebić je odigrao ključnu ulogu. Izborio se za loptu i promiješao Bologninu obranu te potom petom uposlio Thea Hernandeza, koji je ubacio za strijelca. Calhanoglu je u 24. povisio na 2:0, a onda je Bologna u 44. smanjila pogotkom Tomiyasua.

U nastavku je Milan povisio vodstvo preko Bennacera u 49. i Rebića u 57. Vatreni je izašao iz igre u 82. minuti.

U sudačkoj nadokandi za 5:1 pogodak je postigao Davide Calabria.

Milan je ovom pobjedom produžio niz bez poraza na osam utakmica, ostvarivši pritom šest pobjeda.