REALOVCI U RAZLIČITOM RASPOLOŽENJU: / Kovačić upitan za Atletico, Modrić potvrdio: 'Spreman sam za derbi'

Hrvatski će nogometaši, nakon pobjede protiv Islanda, u utorak odigrati prijateljsku utakmicu protiv Sjeverne Irske, ali u Belfastu neće biti dvojice Realovaca, Luke Modrića i Matea Kovačića.

13.11.2016.
19:23

OZLJEDE POHARALE VATRENE: Kovačić se hitno vraća u Madrid, Brozović i Perišić se žale na udarce

OZLJEDE POHARALE VATRENE: /

Kovačić se hitno vraća u Madrid, Brozović i Perišić se žale na udarce

Kovačiću se u Zagrebu pogoršala ozljeda gležnja koju je zaradio protiv Leganesa u Primeri. Protiv Islanda je odigrao tek prvo poluvrijeme, kad ga je zamijenio Modrić. Mladi hrvatski veznjak odlično je iskoristio priliku koju mu je pružio Zinedine Zidane, sjajno je zamijenio Modrića koji je u rujnu operirao koljeno. Sad su ozlijeđeni Casemiro i Toni Kroos, tako da je Kovačić prakitčki siguran za prvih 11.

No, vodi utrku s vremenom, pišu španjolski mediji, uoči derbija s Atleticom.

Zato će Modrić sigurno igrati u subotu na Vicente Calderonu.

"Spreman sam za derbi"

"Spreman sam za derbi", izjavio je Modrić u nedjelju nakon dolaska na madridski aerodrom Adolfo Suarez Barajas.

Modrić je zbog ozljede lijevog koljena izbivao s terena pet tjedana prije no što je prije tjedan dana odigrao 30 minuta protiv Leganesa u Primeri da bi jučer odigrao drugo poluvrijeme za Hrvatsku protiv Islanda u 2:0 pobjedi u kvalifikacijskom dvoboju za odlazak na Svjetsko prvenstvo 2018. u Rusiji.

"Mateo je dobro, sutra se vraća u Madrid", rekao je Modrić pred nekoliko okupljenih novinara.

Atletico i Real Madrid igrat će u subotu prvenstvenu utakmicu na Vicente Calderonu što je njihov prvi okršaj nakon finala Lige prvaka u svibnju kada je na jedanaesterce pobijedio Real Madrid.