REAL SE POBJEDOM OPROSTIO OD SAD-A: / Kovačić zabio zvijezdama MLS-a, Madriđani slavili nakon penala

Nogometaši Real Madrida slavili su u Chicagu protiv All Stars momčadi MLS-a nakon boljeg izvođenja jedanaestaraca 5:3.

3.8.2017.
9:25

Bila je to posljednja utakmica Real Madrida na turneji po SAD-u.

Madriđani su poveli u 59. minuti. Ceballos je savršeno uposlio Mayorala, a njegov udarac s 15-ak metara završio je u mreži.

Momčad MLS-a izjednačila je u 89. minuti preko Dwyera. Bio je to konačan rezultat.

Pobjednik je odlučen udarcima s bijele točke.

Benzema, Bale, Kovačići Marcelo bili su precizni kod Reala. Luca Zidane je obranio udarac Dwyera dok je Doas Santon pogodio okvir gola.

Luka Modrić proveo je cijelu utakmuicu na klupi, a Kovačić je zaigrao od 61. minute.

U momčadi zvijezda MLS-a našli su se, inače, igrači poput Schweinsteiger, Kaka, David Villa, Tim Howard, Giovinca i drugih.