RAMOS ZABIO ZA POBJEDU REALA I UŠAO U ODABRANO DRUŠTVO: / Madriđani jedva slomili otpor Betisa

Modrić je ušao nakon što se Kroos ozlijedio

26.9.2020.
23:15

Nogometaši madridskog Reala u susretu su 3. kola španjolskog prvenstva ostvarili svoju prvu ovosezonsku pobjedu svladavši na gostovanju u Sevilli Betis sa 3-2 (1-2).

Real je poveo golom Valverdea (14), Betis je uspio pred kraj prvog poluvremena u kratkom vremenu preko Mandija (35) i WilliamaCarvalha (37) doći do prednosti, no u nastavku susreta gosti iz Madrida su uz veliku dozu sreće uspjeli preokrenuti autogolom Emersona (48-ag) i pogotkom SergijaRamosa (82-11m) s bijele točke.

LukaModrić odigrao je drugo poluvrijeme za Real koji sada ima četiri boda iz dva susreta, dok je Betis ostao na šest bodova.

REZULTATI 3. KOLA, Subota: Alaves - Getafe 0-0 Valencia - Huesca 1-1 (Wass 38 / Siovas 63) Elche - Real S. 0-3 (Portu 55, Januzaj 77-11m, Roberto López 90+4) Betis - Real M. 2-3 (Mandi 35, William Carvalho 37 / Valverde 14, Emerson 48-ag, Sergio Ramos 82-11m) Nedjelja: Osasuna - Levante Eibar - Athletic Atletico - Granada Cadiz - Sevilla Valladolid - Celta Barcelona - Villarreal