RAKITIĆ PODIJELIO ZANIMLJIV VIDEO SA STAMFORD BRIDGEA: / Ovakve prizore sve ćemo rjeđe viđati

Bivši reprezentativni suigrači odmjerili su snage u Londonu

21.10.2020.
8:28

U skupini E Lige prvaka Chelsea i Sevilla su na Stamford Bridgeu pružili skromnu predstavu bez golova. Metao Kovačić je za Bluese igrao od 65. minute, dok je Ivan Rakitić kod gostiju bio na terenu do 80. minute.

ETO ZAŠTO SU DOVELI RAKITIĆA: /

Pogledajte što je bivši Vatreni izveo protiv Chelseaja i zašto je bacio brojne navijače u ekstazu

Nakon utakmice dvojac je snimljen u ugodnom razgovoru što je bivši Vatreni na radost hrvatskih navijača podijelio na društvenim mrežama.

U međuvremenu o ovom susretu progovorio je trener Chelseaja Frank Lampard.

"Sevilla je jedna od brojnih momčadi koja može osvojiti ovaj turnir. Jako su dobri. Susret je bio zanimljiv i sretan sam s 0:0. Bilo nam je jako važno zadržati mrežu praznom", rekao je Lampard i nastavio.

"Sevilla je prvorazredna momčad i ovaj rezultat je pozitivan", poručio je engleski stručnjak.