PRVO KOLO FRANCUSKOG PRVENSTVA: / PSG uvjerljivo slavio, Bradarić debitirao za Lille

Aktualni prvaci pokazali zašto ih smatraju prvim favoritima za naslov

11.8.2019.
22:56
Profimedia, AFP

Nogometaši Paris Saint Germaina pobjedom su započeli natjecanje u novoj sezoni Francuske prve lige. Aktualni prvaci na svojem su terenu svladali Nimes rezultatom 3:0.

Parišku momčad u vodstvo je doveo Edinson Cavani u 24. minuti iz jedanaesterca. Za 2:0 je pogodio Kylian Mbappe u 56., a za 3:0 Angel di Maria u 69. minuti utakmice.

Kako se i najavljivalo, u pariškoj ekipi nije bio brazilski superstar Neymar koji je blizu odlaska iz PSG-a.

Bradarić debitirao u pobjedi

U ranije odigranim utakmicama Lille je pobijedio Nantes 2:1, a Strasbourg i Metz su odigrali 1:1.

Hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić odigrao je cijelu utakmicu u momčadi Lillea.