PROJEKTIL KAKAV DUGO NISTE VIDJELI: / Veznjak Bordeauxa opalio s 35 metara i pogodio same rašlje

Vratar je bio u potpunosti nemoćan unatoč nevjerojatnoj udaljenosti

5.12.2017.
11:16
Screenshot

Dijon je na svom stadionu preokretom došao do pobjede nad Bordeaxuom (3-2), ali utakmica će biti zapamćena po projektilu gostujućeg veznjaka Malcoma.

Bordeaux je došao u vodstvo u 13. minuti golom Cafua, a za Dijon je izjednačio Yambere u 34. minuti. No domaći igrači nisu uspjeli niti proslaviti gol, a već ih je dočekao novi šok.

I to na kakav način! Veznjak Malcom uzeo je loptu uz aut liniju, povukao ju u sredinu i opalio s nekih 35 metara. Projektil je uletio u desne rašlje gola Dijon, a vratar je unatoč nevjerojatnoj udaljenosti bio u potpunosti nemoćan.

No na kraju, igrači Dijona su bili ti koji su slavili. U nastavku utakmice golove su zabili Jeannot (52.) i Said (86.) i tako donijeli pobjedu klubu koji tako skočio na deseto mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Bordeaux samo jedno mjesto slabiji.