KLOPP NAKON HEROJSKE PREDSTAVE PRIMIO JAKO POSEBAN POZIV: / Otkriveno što su mu poručili iz samog vrha

8.5.2019.
17:01

Liverpool je fenomenalnim preokretom izbacio Barcelonu i prošao u finale Lige prvaka.

Momčad engleskog Liverpoola u uzvratnoj utakmici polufinala Lige prvaka u utorak je pobijedila Barcelonu s čak 4:0, preokrenula zaostatak iz prve utakmice od 0:3 i prošla u finale.

Apsolutna dominacija

Nakon prvog susreta i uvjerljive pobjede Barce 3:0, malo tko je uoči uzvrata davao šanse Englezima za pobjedu, a kamoli ovako veliku koja im donosi finale. Ali upravo se to dogodilo i momčad genijalnog njemačkog trenera Jurgena Kloppa svima je pokazala da su ih prerano otpisali.

Već u sedmoj minuti Divock Origi probio je obranu Barcelone, a s dva gola u dvije minute u drugom poluvremenu Georginio Wijnaldum poravnao je cjelokupni rezultat. Konačni udarac za Barcu stigao je 11 minuta prije kraja kada je Origi zabio četvrti gol i odveo Liverpool u finale.

Nakon utakmice sa svih strana pljušte komplimenti na račun hrabrog Liverpoola i posebno na račun njihovog trenera Kloppa. Dan nakon susreta Liverpool Echo je objavio kako je Nijemac nakon utakmice dobio i jedan jako poseban poziv, od vlasnika kluba Johna W Henryja i predsjednika Toma Wernera koji su se morali odmah čuti s Jurgenom i izraziti mu čestitke.

Cijeli događaj zabilježila je Henryjeva supruga Linda koja je objavila fotografiju na Instagramu.