POSLJEDNJA UTAKMICA UOČI KVALIFIKACIJA ZA EL: / Hajduk odigrao neodlučeno s ukrajinskom Zarjom

Remi momčadi Siniše Oreščanina uoči europskog ispita

4.7.2019.
20:09
screenshot/youtube

Nogometaši Hajduka odigrali su 1:1 s ukrajinskom Zarjom na pripremama uoči nove sezone. Bijelima je ovo posljednja utakmica prije dvoboja s Gzira Unitedom 9. srpnja u 1. pretkolu Europske lige.

Na prvi pogodak gledatelji su morali čekati 40 minuta. Tada su Splićani stigli u vodstvo kada je Hajduk u vodstvo doveo Darko Nejašmić.

S rezultatom 1:0 za Hajduk nogometaši su otišli na odmor, a nogometaši Zarje izjednačili su ubrzo u nastavku susreta.

Na 1:1 je poravnao Joel Abu Hanna nakon solo akcije.

U završnici utakmice Zarja je mogla i do preokreta, ali Hajduk je spasila vratnica.

Bila je to četvrta utakmica splitske momčadi na pripremama u Sloveniji, a "bijeli" su u ta četiri dvoboja ostvarili jednu pobjedu, jednom odigrali neodlučeno, a dvaput izgubili.

Pobjeda pa dva poraza

Momčad pod vodstvom Siniše Oreščanina svladala je sa 2-1 Krilja Sovjetov iz ruske Samare, a potom su uslijedila dva poraza: 0-1 od slovenskog Aluminija i 1-2 od poljskog Slaska iz Wroclawa.

Hajduk će prvu utakmicu 1. kola kvalifikacija za Europsku ligu protiv malteške Gzire igrati u utorak, 9. srpnja, na Centenary Stadiumu u Ta' Qaliju. Utakmica će započeti u 18 sati po srednjoeuropskom vremenu.