PONOVNO ODLIČAN: / Bogdanović blistao u dresu Netsa, Brooklyn konačno pobijedio

8:37
Screenshot: You Tube

Kod Netsa, Brook Lopez bio je najefikasniji s 24 poena, Sean Kilpatrick dodao je 22, dok je kod Nuggetsa najbolji bio Wilson Chandler, centar Denvera postigao je 27 poena i imao 15 skokova.

Hezonja 2, Rudež 0

Drugi NBA klubovi za koje igraju hrvatski košarkaši nisu imali upjeha. Boston je s uvjerljivih 117-87 slavio na gostovanju u Orlandu. Mario Hezonja je za četiri minute u igri postigao dva koša, a Damjan Rudež je uz istu minutažu ostao bez ubačaja i imao jedan skok.

Zubac igrao za Lakerse

LA Lakersi su teško poraženi na gostovanju u Houstonu. Domaći Rocketsi slavili su sa 134-95. U momčadi Lakersa zaigrao je mladi centar Ivica Zubac te za pet minuta uspio ubaciti dva koša. Ovog je tjedna povučen iz razvojne momčadi D-fenders.

Phoenix je na domaćem terenu poražen od Indiana Pacersa sa 94-109, a Dragan Bender je za Sunse odigrao 10 minuta, ostao bez ubačaja, ali je imao tri skoka i jednu osvojenu loptu.

Warriorsi slavili kod Clippersa

U velikom obračunu Zapadne konferencije, Golden State je slavio u Staples Centru u gostima kod LA Clippersa sa 115-98.

Klay Thompson, koji je u prošloj utakmici zabio 60 poena za 29 minuta, sad je ubacio 24 koša za 35 minuta na terenu, a utakmicu je otvorio šutom 0-4. Draymond Green dodao je 22, Stephen Curry 19, a Kevin Durant 16 poena, 8 skokova i 7 asistencija. Kod domaćina, najefikasniji je bio Jamal Crawford s 21 poenom.

Upravo je šesti igrač Clippersa izveo potez utakmice, pogodivši na isteku napada ovu tricu, okrećući leđa suparniku:

Chris Paul je dodao 15, kao i centar Marqueese Speights, protiv svoje bivše momčadi.