POČELO FRANCUSKO PRVENSTVO: / Marseille s Ćaleta-Carom razočarao na startu, Hrvat odigrao cijeli susret

Prvenstvo nije dobro počelo za ekipu hrvatskog stopera

10.8.2019.
20:31
Profimedia, AFP

Nogometaši Marseillea razočarali su na startu francuskog nogometnog prvenstva, u subotu su pred svojim navijačima na Velodromeu izgubili od Reimsa sa 0-2, a strijelci za goste bili su Boulaye Dia (58) i Hyun Jun Suk (90).

Hrvatski stoper Duje Ćaleta-Car za Marseille je odigrao je cijeli susret i jednom je zaprijetio protivnicima, no njegov pokušaj glavom u 89. minuti otišao je iznad grede.

Subašić bez nastupa

Dan ranije Lyon je kao gost uvjerljivo svladao Monaco sa 3-0. Pogotke za Lyon postigli su Dembele (5), Depay (36) i Tousart (80). Monaco je od 30. minute bio s igračem manje nakon što je isključen Fabregas, a bivši vratar hrvatske reprezentacije Danijel Subašić nije konkurirao za nastup u momčadi Monaca.

U subotu se još sastaju Angers - Bordeaux, Dijon - Saint-Etienne, Montpellier - Rennes, Nice - Amiens i Brest - Toulouse, dok su u nedjelju na programu utakmice Lille - Nantes, Strasbourg - Metz i Paris SG - Nimes.