POČELA 'LUDNICA' U ŠPANJOLSKOJ: / Dinamovac debitirao u Primeri, Malaga remizirala sa Sevillom

U prvoj utakmici novog španjolskog nogometnog prvenstva Malaga i Sevilla su na La Rosaledi odigrali 0:0.

21.8.2015.
23:01

Hrvatski napadač Duje Čop debitirao je u Primeri u prvih jedanaest nakon što je ovoga ljeta došao na jednogodišnju posudbu iz Cagliarija (klub ispao u Seriju B) i igrao do 67. minute. Čop je imao dva pokušaja prema suparničkom golu, a u 32. minuti Malaga je tražila jednanaesterac nakon što je Hrvat pao u kaznenom prostoru Seville.

Malaga je imala sjajnu šansu prvenstvo započeti s pobjedom, bio bi to veliki vjetar u leđa za njih. Od 70. minute susreta, Sevilla je igrala s igračem manje.

Malagi poništen i pogodak

Steven Nzonzi dobio je drugi žuti karton, a Malgi je čak dvije minute prije kraja poništen pogodak zbog navodnog zaleđa.

U subotu igraju Deportivo - Real S., Espanyol - Getafe, Atletico - Las Palmas i Rayo Vallecano - Valencia, u nedjelju Athletic - Barcelona, Sporting - Real M., Levante - Celta i Betis - Villarreal, a u ponedjeljak Granada - Eibar.