POBJEDA REAL MADRIDA: / Bez ozlijeđenog Modrića Kraljevi spašavali bodove protiv Levantea

Benzema vodio Kraljevski klub do pobjede u Madridu

14.9.2019.
16:39
Profimedia, Cordon Press

Nakon dva remija Real Madrid je bez ozlijeđenog Luke Modrića u subotu na domaćem terenu u 4. kolu Primere svladao Levante sa 3-2.

Real je nakon prvog poluvremena vodio 3-0. Dvostruki strijelac bio je Karim Benzema, u 25. i 31. minuti, a jedan pogodak dodao je Casemiro (40). U nastavku pogocima Borje Mayorala (49) i Melera (75) gosti su došli nadomak iznenađenja, imali su i dvije šanse u sudačkoj nadoknadi, ali nisu uspjeli doći do izjednačenja.

Hazardu 30 minuta

Za trenera Zidanea dobra je vijest što je napokon zaigrao Eden Hazard, najzvučnije ovoljetno pojačanje Reala. Hazard, koji se je oporavio od ozljede mišića, odigrao je zadnjih pola sata i uspio je jednom zaprijetiti protivničkim vratima, ali je golman Fernández bio na mjestu.

Real Madrid ovom je pobjedom napredovao na drugo mjesto na ljestvici.