PETRA MARTIĆ PREGAZILA SHUAI ZHANG: / Za sljedeće kolo protiv češke Karoline Pliškove

21.3.2019.
20:26

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u 2. kolo velikog WTA turnira u Miamiju, ona je u 1. kolu svladala Kineskinju Shuai Zhang sa 6-2, 6-1 za sat i 22 minute igre. Bio je ovo drugi međusobni susret Martić i Zhang i druga pobjeda naše igračice.

Martić je tijekom susreta čak šest puta oduzimala servis suparnici, a izborila je 15 "break-lopti". U oba je seta kretala dvostrukim "breakom" i vodstvom 3-0, u prvom je setu upravo kod tog rezultata jedini put izgubila gem na svoj početni udarac, no to ju nije omelo u osvajanju te dionice igre, dok je u drugom suvereno držala svoj servis i još uvjerljivije ga privela kraju.

U 2. kolu Martić će igrati protiv Čehinje Karoline Pliškove.