PEH U POSLJEDNJOJ UTAKMICI SEZONE: / Dalićev novi as postigao autogol

Njegov Rizespor izgubio je doma od Trabzonspora s 2:3, a loš trenutak dogodio se u 23. minuti

25.5.2019.
9:19

Tursko nogometno prvenstvo ulazi u posljednji vikend, a završno kolo već su odradili hrvatski reprezentativci Domagoj Vida i Dario Melnjak.

Vidi 90 minuta

Posebno je pod povećalom bio potonji, novi Dalićev džoker za poziciju lijevog beka. Njegov Rizespor izgubio je doma od Trabzonspora s 2:3, a loš trenutak dogodio se u 23. minuti kada je Melnjak postigao autogol. Odradio je kasnije svih 90 minuta.

A cijelu je utakmicu u igri proveo i Domagoj Vida čiji je Bešiktaš u utakmici s pet golova svladao Kasimpasu na domaćem terenu i potvrdio treće mjesto. Za goste je posljednjih desetak minuta odigrao Stipe Perica.

Inače, novi-stari prvak jest Galatasaray koji je obranio lanjski naslov s dva boda više od Bašakšehira.