PAŠALIĆU MRVICE U GOLIJADI ATALANTE: / Mladi Hrvat koji kuca na vrata Vatrenih odigrao svih 90 minuta

U drugom poluvremenu pao je samo jedan gol

26.9.2020.
17:08

Nogometaši Atalante u prvoj su utakmici 2. kola talijanskog prvenstva kao gosti svladali Torino sa 4-2 (3-2).

Torino je poveo preko svog kapetana Belottija (11), no Atalanta je vrlo brzo preokrenula golovima Gomeza (13) i Muriela (21). U završnici prvog poluvremena prvo je Hateboer (42) povisio na 3-1, no Belotti (43) je odmah potom vratio nadu Torinu.

Ušao u završnici

U nastavku je postignut samo jedan pogodak, DeRoon (54) je vratio dva gola prednosti Atalanti koja je do kraja utakmice mogla i narasti, no napadači sastava iz Bergama nisu bili precizni.

Bila je ovo prva utakmica Atalante u novoj sezoni u kojoj je BoškoŠutalo odigrao čitav susret dok je MarioPašalić u igru ušao u 84. minuti. Torino je nakon dva nastupa i dalje bez bodova.