Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
DRAMA NA STAZI FORMULE 1: /

Vozač u posljednji trenutak iskočio iz gorućeg bolida!

Mercedesov vozač Nico Rosberg bio je najbrži na prvom slobodnom treningu uoči Velike nagrade Malezije, 16. ovosezonske utrke Formule 1, ali njegova je vožnja ostala u sjeni incidenta u boksu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Naime, nakon samo sedam minuta treninga u boksu se zapalio bolid Renaultova vozača Kevina Magnussena. Danski vozač je u panici iskočio iz bolida prije nego što su mehaničari krenuli u gašenje vatre.

Trening prekinut

No, to i nije bio tako jednostavan posao jer je gorivo nastavilo curiti, pa se vatra stalno vraćala. Na kraju je cijeli trening morao biti prekinut na 20 minuta dok vatrogasci i mehaničari nisu napokon doveli situaciju u red i odgurali bolid u garažu.

Magnussen je, srećom, prošao bez ikakvih ozljeda pa je u popravljenom bolidu startao na drugom slobodnom treningu. Velika nagrada Malezije u Kuala Lumpuru na rasporedu je u nedjelju u 9 sati po srednjoeuropskom vremenu.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike