DR. ČASL I OVE GODINE POKORIO KONKURENCIJU U HRVATSKOJ: / Dvostruka kruna ponovno u njihovim rukama

Dr. Časl u polufinalu pobijedio Varaždin sa 3:0

11.7.2020.
16:29
Petar Glebov/PIXSELL

Stolnotenisačice Dr. Časla i ove su godine osvojile dvostruku krunu, nakon što su naslovu državnih prvakinja u subotu dodale i trijumf u hrvatskom Kupu.

Pao Varaždin u polufinalu

Na putu do novog trofeja Dr. Časl je u polufinalu pobijedio Varaždin sa 3:0, a u finalu odigranom u dvorani u Dedićima identičnim rezultatom su svladale Malinsku Dubašnicu.

11.05.2019., Zagreb - Osnovna skola Kreativan razvoj. Stolni tenis. Finale Lige prvaka 2019. Druga utakmica. Dr. Casl - KTS Enea Siarka Tarnobrzeg. Slavlje stolnotenisacica KTS Enea Siarka Tarnobrzeg. Photo: Sanjin Strukic/PIXSELL

Dr. Časlu je po četvrti put osvojio domaći Kup, a za pobjedničku ekipu su igrale Ivana Tubikanec, Dorina Srebrnjak, Mirela Đurak, Ni Xia Lian pod vodstvom trenera Luke Vrančića.

U susretu za treće mjesto Varaždin je s 3-0 pobijedio Vodovod.

Kup Hrvatske za stolnotenisačice - rezultatiFinale DR. ČASL - MALINSKA DUBAŠNICA 3-0 Ni XIa Lian - Magličić 3-0 (3, 4, 3) Tubikanec - Jazbec 3-0 (9, 3, 9) Srebrnjak - Šantek 3-0 (5, 4, 4)

Za 3. mjesto VARAŽDIN - VODOVOD 3-0 Matijašec - Perković 3-0 (7, 2, 4) Malobabić - Meter 3-0 (4, 1, 3) Franović - Vukovac 3-0 (4, 3, 5)