OSMO KOLO 1. HNL, INTER - SLAVEN 3:1: / Inter golovima u završnici svladao goste iz Koprivnice

Div iz Zaprešića stigao je do šest osvojenih bodova

14.9.2019.
18:36
Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu 8. kola Prve HNL Inter je u Zaprešiću svladao Slaven Belupo sa 3-1 (0-0).

Nakon što u prvih 45 minuta nije bilo golova, na početku nastavka tresle su se obje mreže. Inter je poveo u 47. minuti kada je Serderov udarcem glavom s pet metara iskoristio ubačaj Mlinara, no niti dvije minute potom Slaven je poravnao kada se Nowak najbolje snašao u gužvi pred domaćim vratima nakon udarca iz kuta.

Golijada u završnici

Tih 1-1 stajalo je sve do pred kraj utakmice da bi u 87. minuti Mlinar iskoristio prizemni ubačaj Postojnskog, a konačnih 3-1 postavio je Mamut sjajnim udarcem s više od 25 metara u trećoj minuti nadoknade.

Deveti Inter sada ima šest bodova, jedan manje od osmog Slavena, a tri više od posljednjeg Varaždina.

Na vrhu je Dinamo sa 16 bodova, drugi Hajduk ima 15.